INFORMACJE

1. Proszę o zdanie żółtych stroi meczowych na najbliższym treningu w poniedziałek , najpóźniej we wtorek.

2. Proszę o jak najszybszą wpłatę 30 zł za treningi motoryczne (opłata za 3 miesiące).

3. Udział w Lidze Zimowej (6 meczy):

a) Wszyscy biorą udział 13 osób wpłacamy po 115 zł

b) Udział 12 osób wpłacamy po 125 zł

c) Udział 11 osób wpłacamy po 135 zł

W miarę możliwości będę starał się dawać pograć wszystkim , ale mogą się zdarzyć różne sytuację , nie chciałbym

aby ktoś miał później pretensje. Do środy czekam na potwierdzenie udziału w lidze, po tym terminie przeliczymy jeszcze

liczbę chętnych oraz podam informację jaką kwotę wpłacamy na konto klubu wpisując w treści imię , nazwisko, rocznik, LIGA ZIMOWA.

4. Planuję zakup nowych stroi wyjazdowych firmy JOMA, oraz piłek. Koszt takiego kompletu wraz z piłką to około 160-170 zł.

Niestety nie mamy żadnych środków zewnętrznych tak jak ostatnio przy dresach czy też zielonych strojach, dlatego całość

będzie do pokrycia przez rodziców. (można potraktować jako prezent mikołajkowy bądź"pod choinke")

5. Wstępnie do końca roku nie mamy przewidzianej sali gimnastycznej treningi. Także prosiłbym o cieplejszy ubiór i uczestnictwo w treningach