Lider pokonany !!!

Po bardzo dobrym spotkaniu, nasi młodzi chłopcy pokonali na wyjeździe lidera i zwycięzcę naszej grupy Ursus Warszawa 2-3 ( 0-3, 1-0, 1-0, 0-0 ).

Losy meczu roztrzygnęliśmy już w pierwszej kwarcie, strzelają trzy bramki i nie tracąc żadnej. Na prowadzenie wyprowadziła nas Antek Radziszewski, na dwa do zera podwyższył Łukasz Bartko, bardzo ładnym strzałem z lewej strony boiska. W końcówce kwarty także Łukasz podwyższa na 3-0, wykorzystując rzut karny ( bardzo dobry mecz w wykonaniu tego zawodnika ).

W kolejnych kwartach przyszło nam się bronić bo gospodarze bardzo chcieli wyrównać wynik spotkania. Jednak dobrze dysponowana tego dnia obrona Błonianka na czele z Kacprem i Karolem Bolanowskim nie pozwoliła na wiele napastnikom Ursusa. Wygrywamy z liderem i tym samym zapewniamy sobie utrzymanie w III lidze.

Ogromne brawa dla całej drużyny za walkę do ostatniego gwizdka i bardzo duże zaangażowanie przez cały mecz!!!

Bramki: Antek Radziszewski, 2X Łukasz Bartko.