Mamy pierwsze zwycięstwo!

Mamy to! Błonianka pokonała na wyjeździe Świt Warszawa 6-8 i tym samym zrewanżowała się swoim rówieśnikom z Warszawy za wysoką porażkę w pierwszej kolejce.

Jak zwykle nasi chłopcy przysnęli w pierwszej kwarcie w której przegrywaliśmy już 3 bramkami, ale kolejne 3 kwart to popis gry oraz chęć walki i charakter, który pozwolił nam wywieść 3 cenne punkty z Jelonek.

Bramki strzelili: po dwie Jakub Młynarski, Bartek Suchorab i Karol Bolanowski oraz Wojtek Godzina ( z karnego ) i Antek Radziszewski.

W moim, trenera i zawodników imieniu dziękujemy kibicom za wspaniały doping przez całe spotkanie, który poniósł naszych małych chłopców do zwycięstwa.

Jeszcze raz wielkie brawa i liczymy na podobny doping i zwycięstwo w następnym meczu z Pogonią na własnym obiekcie.