Milan lepszy od Błonianki.

W rozegranym w sobotę meczu Milan Milanówek pokonał Błoniankę 6-1 ( 0-0, 0-0, 3-0, 3-1 ).

Honorową bramkę dla Błonianki strzelił Wojtek Godzina. Pierwsza kwarta bardzo wyrównana. W drugiej to my mieliśmy więcej dogodnych sytuacji ( strzał w poprzeczkę ), ale nie potrafiliśmy pokonać golkipera Milanu. W trzeciej kwarcie troszkę się pogubiliśmy i dostaliśmy trzy przypadkowe bramki. W ostatniej kwarcie, niestety tracimy kolejne trzy bramki, strzelając tylko jedną, po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego Wojtka Godziny.

Trzeba podkreślić bardzo dobrą postawę naszego bramkarza w tym spotkaniu. Dzięki kilku świetnym interwencją Kacpra, uniknęliśmy jeszcze większej porażki. Brawo Kacper, tak trzymać.

Teraz trzeba szybko zapomnieć o tej porażce i skupić się na najbliższym bardzo ważnym meczu z Ołtarzewem.