SKŁADKI

W związku z tym że na rok 2016 Gmina Błonie ustaliła taki sam budżet na sport jak w zeszłym roku, możemy spodziewać się takich samych pieniędzy. Klub się rozrasta, grup i zawodników przybywa, a kasa taka sama. Dla władz jest to ponownie ciężkie wyzwanie, aby na dobrym poziomie utrzymać klub. Nadal w naszym roczniku nie wszyscy płacili składki członkowskie, a średnia dla naszej grupy to 60% , co jest 8 wynikiem na 8 grup . Proszę o uregulowanie zaległości za rok poprzedni oraz wpłacanie na bieżąco składek w tym roku, najlepiej opłacić sobie z góry pewien okres. PAMIĘTAMY ABY W TYTULE PRZELEWU WPISYWAĆ IMIĘ I NAZWISKO, MIESIĄC ZA JAKI PŁACIMY ORAZ ROCZNIK . Zdarzają się puste przelewy i ciężko nam zweryfikować kto dokonał wpłaty. Jeżeli ktoś nie jest świadomy,czy ma jakieś zaległości to lista jest do wglądu u mnie.