Turniej w Sochaczewie. Aktualizacja. WAŻNE!!!!!

Z turnieju wycofała się drużyna z Cegłowa, w związku z tym my wystawimy dwie ekipy a po turnieju zorganizujemy zakończenie sezonu dla dzieci ( miejsce do uzgodnienia ).

REGULAMIN TURNIEJU

Data 19.06.2016 r. (niedziela) początek godz. 10.00 Organizator: Akademia Piłkarska Sochaczew działająca przy KS Bzura Chodaków. Miejsce turnieju: Boisko piłkarskie przy ul. Chopina 101 w Sochaczewie. Dwa równoległe boiska na których gra toczona jest jednocześnie. Uczestnicy: 10 drużyn podzielonych na dwie grupy A i B. Organizator zobowiązuję się poinformować o wynikach losowania grup oraz przedstawienia harmonogramu gier zainteresowane zespoły najpóźniej na dzień przez rozpoczęciem turnieju. Zasady uczestnictwa: - Turniej ma charakter zawodów towarzyskich, propagujących zamiłowanie do sportu wśród dzieci. - Drużyna składa się maksymalnie z 12 zawodników. - Drużyny zgłoszone powinny posiadać jednolite stroje. - Na boisku gra 7 zawodników (6 + bramkarz). Postanowienia techniczne: - Przybycie zespołów do godz. 9.30. - Listę imienną zawodników należy wypełnić i dostarczyć organizatorowi najpóźniej do godziny 9.50. - Odprawa techniczna trenerów 9.40. - Pierwszy mecz punktualnie o godz. 10.00. - Finał planowany na godz. ok. 13.30. Regulamin: - Drużyny zostaną przydzielone przed rozgrywkami na dwie grupy A i B. - Zespoły w eliminacjach w ramach grupy zagrają systemem ,,każdy z każdym’’. - Czas przeznaczony na grę w grupach 13 minut (bez przerwy). - Punkty: za zwycięstwo 3 pkt., remis 1 pkt., porażka 0 pkt. - Drużyny, które zajmą 1 i 2 miejsce w grupach rozegrają mecze półfinałowe A1-B2 oraz A2-B1. - W finale zmierzą się zwycięzcy półfinałów, przegrani zagrają o 3 miejsce. - Mecze o miejsca 5, 7, 9 - czas 13 min. - Mecz o 3 miejsce - czas 13 min. - Mecz finałowy - czas gry 15 min. - Auty - wznawianie gry nogą, piłka musi stać nieruchomo na linii, zawodnik nie może sam wprowadzić piłki do gry, bramka zdobyta bezpośrednio z autu nie zostanie uznana. - Odległość muru przy stałych fragmentach gry 5 metrów. - Rzut karny z 7 metrów. - Zmiany odbywają się w locie systemem hokejowym, dopuszcza się zmiany powrotne. - Nie obowiązuje przepis o spalonym. - Bramkarz wznawiający grę od bramki z tzw. piątki nie może przerzucić lub przekopać linii środkowej boiska. Kary i wykluczenia: - Za niesportowe zachowanie lub niebezpieczną grę (żółta kartka) wykluczenie czasowe 2 minuty. 3 - Za wyjątkowo niesportowe zachowanie (czerwona kartka) - wykluczenie do końca meczu, a nawet z turnieju. Punktacja: W przypadku uzyskania równej ilości punktów przez dwie lub więcej drużyn przy ustalaniu kolejności decydują następujące kryteria: - większa ilość zdobytych punktów - wynik bezpośredniego spotkania, - korzystniejsza różnica bramek, - większa liczba strzelonych bramek, - rzuty karne. Finanse: - Wpisowe na turniej wynosi 100 zł. Nagrody: - Każda drużyna otrzyma pamiątkowy puchar za uczestnictwo w turnieju. - Każdy zawodnik otrzyma medal. - Najlepszy strzelec, bramkarz, zawodnik nagrody rzeczowe Badania: Każdy opiekun ma obowiązek w dniu zawodów posiadać aktualne karty zdrowia swoich zawodników. Inne: Sprawy nieuregulowane niniejszym regulaminem rozstrzygać będzie organizator. Osoba do kontaktu: 1. MICHAŁ DZIEPAK – trener AP Sochaczew tel. 783 015 151 2. JOANNA CICHOŃSKA – sekretariat tel. 608 402 864 Opieka medyczna: Organizator zapewnia opiekę medyczną podczas zawodów. Uwagi: Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne wypadki zarówno przed, po, jak i w czasie zawodów. W związku z powyższym obowiązek ubezpieczenia zawodników spada na macierzyste kluby. Trenerzy, opiekunowie drużyn odpowiadają za porządek i dyscyplinę własnych zawodników w tym, za ewentualne szkody wynikłe w trakcie turnieju.

GRUPA A

GRUPA B

AKADEMIA PIŁKARSKA SOCHACZEW (DZIEPAK I)

AKADEMIA PIŁKARSKA SOCHACZEW (MAMCARZ II)

AKADEMIA GMINA SOCHACZEW (MAMCARZ I)

AKADEMIA GMINA SOCHACZEW (DZIEPAK II)

POGOŃ GRODZISK MAZ.

BŁONIANKA BŁONIE II

BŁONIANKA BŁONIE

RÓŻA KUTNO

AP ŁOWICZ

KS TERESIN

BOISKO A

BOISKO B

GRUPA A

GRUPA B

APS DZIEPAK I – AP ŁOWICZ

APS MAMCARZ II – KS TERESIN

APS MAMCARZ I – POGOŃ GRODZISK MAZ.

AGS DZIEPAK II – BŁONIANKA BŁONIE II

BŁONIANKA BŁONIE – AP ŁOWICZ

RÓŻA KUTNO – KS TERESIN

APS DZIEPAK I – APS MAMCARZ I

BŁONIANKA BŁONIE II – RÓŻA KUTNO

POGOŃ GRODZISK MAZ. – BŁONIANKA BŁONIE

APS MAMCARZ II – AGS DZIEPAK II

APS MAMCARZ I – AP ŁOWICZ

AGS DZIEPAK II – KS TERESIN

APS DZIEPAK I – POGOŃ GRODZISK MAZ.

APS MAMCARZ II – BŁONIANKA BŁONIE II

APS MAMCARZ I – BŁONIANKA BŁONIE