LIGA ZIMOWA- BRWINÓW

Liga związkowa pomału dobiega końca, został ostatni mecz, który trzeba wygrać aby myśleć o utrzymaniu i dodatkowo dopingować drużynę z Okęcia, aby pokonała Ołtarzew. Przy takim stanie rzeczy w rundzie wiosennej nadal będziemy w 3 lidze, w innym wypadku niestety cofniemy się  krok w tył i będziemy występować w lidze 4. Oczekiwania na tę rundę były nieco większe jednak chaos jaki panował w pierwszych meczach oraz niemoc strzelecka , której nadal za bardzo nie możemy przełamać, spowodowały że sytuacja mocno się skomplikowała i musimy walczyć o utrzymanie. Na plus postawa w ostatnich dwóch meczach szczególnie w formacji defensywnej , gdzie nie popełniamy już tylu błędów i nie tracimy głupich bramek.Każdy mecz to nowe doświadczenie dla chłopaków, którego nie da się wytrenować , w związku z tym postanowiłem przedłużyć zmagania boiskowe i zapisałem drużynę do dodatkowej ligi zimowej w Brwinowie, za którą trzeba zapłacić. Niestety klub nie może nam sfinansować uczestnictwa i rodzice muszą się zrzucić.Dla mnie jako trenera jest to dodatkowa praca oraz poświecenie swojego wolnego  czasu za który nikt mi nie zapłaci , dlatego proszę o poważne podejście do sprawy . Zrzutka wyszła by pewnie po około 90-100zł, mamy 48 minut grania to praktycznie tyle co na turniejach i kwota za mecz też wychodzi podobna, także raczej warto. Niestety nie mogę zagwarantować wszystkim równej liczby minut grania i pewnie będą się pojawiały takie sytuacje jak na lidze normalnej , że część osób zagra  krótko ( w zależności od sytuacji na boisku), dlatego wolę uprzedzić niż słuchać później pretensji. Jest to coś dodatkowego i jeżeli ktoś nie będzie chciał wziąć udziału ( głównie z powodu uiszczenia opłaty przy małej liczbie minut gry)- zrozumiem. Proszę o szybką odpowiedź smsem, kto weźmie udział, ponieważ trzeba zacząć zbierać pieniądze i potwierdzić zgłoszenie. Dodatkowo przypominam o płatności 50 zł za dodatkowe wtorkowe treningi motoryczne,brakuje mi jeszcze połowę wpłat.

Poniżej informację odnośnie ligi:

LIGA ZIMOWA BRWINÓW CREATON SPORT
ROCZNIK 2007
Miejsce rozgrywek:

Hala pneumatyczna na boisku za sztuczną murawą przy ul. Piłsudskiego 11 w Brwinowie ( pod balonem)
Koszt uczestnictwa: 950 zł
Ramowy terminarz rozgrywek:

Biorąc pod uwagę niedzielne msze, nasze mecze będą w każdej kolejce po godzinie 12.00