Autor:

Marcin Gierczak

Utworzono:

14.06.2017

Udany finisz ligi na własnym boisku W rozegranym w sobotę, 10 czerwca meczu rocznika 2005 II ligi okręgowej grupy 4 (RW) na boisku w Pruszkowie Znicz Pruszków B podejmował LKS Chlebnia. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem żółto-czerwonych 2:0. Na początku mecz był wyrównany, obie drużyny nie tworzyły wielu akcji podbramkowych. W ostatnich dziesięciu minutach pierwszej połowy goście zaczęli przeważać, ale dzięki skutecznym interwencjom bramkarza Piotrka Warycha i obrońców na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 0:0. Po przerwie nadal drużyna LKS Chlebnia atakowała, ale skutecznie bronił Franek Olszewski i wynik nie uległ zmianie. W ostatnim kwadransie Znicz zaczął przeważać i tworzyć sytuacje podbramkowe. W 49 min akcję po prawej stronie boiska przeprowadził Hubert Dominikowski, wbiegł w pole karne i oddał strzał który odbił bramkarz gości. Do piłki doszedł w polu karnym Ryszard Wardziak i skierował ją do siatki. Żółto – czerwoni nadal atakowali i przyniosło to efekt w 57 min. Tym razem akcję prawą stroną przeprowadził Tomek Łapiński, wbiegł w pole karne i oddał strzał który odbił bramkarz gości. Do odbitej piłki dopadł w polu karnym Adam Olędzki i strzelił do bramki ustalając wynik meczu.